Satın Alma Kuralları

Sayfamızın sepet kısmına ürünleri atarak yada sipariş telefon hattımıza yapacağınız arama ile almak istediğiniz ürünü belirterek sipariş geçmeniz gerekmektedir.
 
Teslimat Bilgileri Almış olduğunuz ürün 2 - 5 gün arasında anlaşmalı kargo şirketimiz Sürat Kargo / PTT Kargo aracılığı ile adresinize teslim edilecektir. Uzaklığa göre süre değişikliği vardır.
 
Üretimden kaynaklı sorunlar haricinde, hijyenik sebeplerden ötürü iademiz bulunmamaktadır.
 
Firmamızda değişimler paket tesliminden sonra takip eden 15 gün içerisinden gerçekleşir. Değişimlerde kargo ücreti karşı tarafa aittir.

 
Taşıma sırasında hasar görmüş ürünü tespit etmek için kapınıza gelen siparişi kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Bir hata, eksiklik ve tahribat olup olmadığını kontrol ediniz. Almış olduğunuz üründe tahribat veya eksiklik olması koşulunda kargo görevlisinin yardımı ile tutacağınız tutanakta belirtip, ürünü kargo yetkilisine teslim ediniz.
 
Aksi halde ürünü eksiksiz aldığınız kabul edilip iade yada değişim işlemi gerçekleştirilmez. Talep ederseniz taşıma sırasında hasar görmüş olan ürününüzün yerine aynı veya eş değerde başka bir ürün alabilirsiniz.